Produktai


Klientams siekiame pasiūlyti aukščiausios kokybės namų priežiūros ir asmens higienos produktus pranokstančius Jūsų lūkesčius. Laimingas klientas - tai mūsų pagrindinis siekis


Surcare - Jautriai odai

Liniją sudaro skalbiamieji milteliai, skystas skalbiklis bei tabletės skalbimui, audinių minkštiklis ir indų ploviklis. Visi Surcare linijos gaminiai yra patvirtinti dermatologų ir gaminami be biologinių enzimų, dažiklių, rūgščių ir netgi be kvapų, tad Surcare nepalikdamas audiniuose cheminių medžiagų yra tinkamas naudoti ne tik besirūpinantiems savo oda žmonėms, tačiau nedirgina bei ypatingai saugo ir mažųjų odą.

Ecozone - eko namams

Ecozone produktų siekis - sumažinti toksiškų medžiagų kiekį mūsų aplinkoje. Namai turi būti saugūs ir švarūs žmonėms, tačiau ne mikrobams. Ecozone produktai leidžia užtikrinti švarą, nekenkiant aplinkai ir sau. Gaminiai bei tiekiamos žaliavos nėra testuojamos su gyvūnais. Siekiant sumažinti išmetamą CO2 kiekį skalbimo produktai sukurti veikti žemesnėse temperatūrose taip pat sutrumpinant skalbimo laiką.

Silver - Jūsų avalynei

Įkurta 1992 metais Cigir Kimya gamykla gamina plataus asortimento batų priežiūros priemones. Produktai yra eksportuojami į daugiau nei 60 valstybių ir pripažinti profesionaliais. Užtikrinant kokybę ir procesų efektyvumą gamintojas yra sertifikuotas ISO 9001 standartu. Silver produktai gaminami naudojat inovatyvias automatizuotas technologijas - tai užtikrina aukštą gaminių kokybę.

Mayeri - balansas su gamta

Mayeri Industries – tai didžiausias skalbimo bei valymo produktų gamintojas Baltijos Šalyse įsikūręs Estijoje nuo 1889-ųjų. Mayeri filosofija remiasi saugių, bei tausojančių apliką bei jūsų odą skalbimo, valymo bei higienos produktų gamyba. Unikali Mayeri produktų formulė užtikrina ne tik nepriekaištingus rezultatus, tačiau ir saugo bei tausoja audinius. Tinkamas turintiems jautrią odą bei alergiškiems žmonėms.

Yplon - visapusei švarai

Yplon produkcija gaminama Belgijoje ir Prancūzijoje pagal ISO 9002 kokybės standarto reikalavimus. Liniją sudaro skirtingų paskirčių valymo produktai, skalbimo priemonės bei insekticidai. Yplon prekės platinamos ne tik didžiuosiuose prekybos tinkluose ir mažesnėse mažmeninėse parduotuvėse, bet ir naudojamos skalbimo, gamybos bei sveikatos priežiūros įstaigų.

Kolorado - namų priežiūrai

Kolorado prekinio ženklo produktų liniją sudaro oro gaivikliai, kempinės bei šluostės, produktai wc švarai, autokometikos priemonės, šluostės grindims, maišai atliekoms, guminės pirštinės bei prekės skirtos maisto ruošimui - aliuminio folija, maišeliai maisto kepimui bei kepimo popierius. Itin plataus asortimento linija pasižymi aukšta kokybe, tačiau prieinamomis kainomis.

Elfy - klijai ir hermetikai

Al-Nazeer Nippon Chemicals pagrindinis siekis - gaminti inovatyvios sudėties produktus atitinkančius aukščiausius kokybės standartus, vartotojų poreikius ir pritaikomus tiek industrijoje tiek namuose. Al-Nazeer Nippon Chemicals - kompanija jau keturis dešimtmečius gaminanti ELFY prekinio ženklo klijus bei hermetikus ir eksportuojanti į daugiau nei 40 šalių visame pasaulyje.

Sulsena - nuo pleiskanų

Šampūnas Sulsena skirtas riebios pleiskanotos galvos odos ir plaukų priežiūrai, mažina odos niežėjimą ir saugo nuo problemos atsinaujinimo. Liniją sudaro pasta, šampūnas, aliejus bei kremas stiprinintis ir atnaujinantis plaukų ir galvos odos struktūrą. Sulsena produktai yra pripažinti kaip vienos efektyviausių priemonių nuo pleiskanojimo ir naudojami visoje Lietuvoje.

Tenerella - popierius namams

Papergroup - vienas didžiausių popieriaus gamintojų Italjoje siūlantis itin plataus asortimento popieriaus gaminius. Produktų liniją sudaro įvairaus tipo servetėlės, tualetinis popierius, vienkartiniai rankšluosčiai bei kitos prekės skirtos tiek individualiam tiek pramoniniam naudojimui. Papergroup naudoja inovatyviausias gamybos technologijas užtikrinant puikią produktų kokybę bei tausojant gamtą.