Slapukai ir privatumasKad ši svetainė veiktų tinkamai, kartais mes patalpiname Jūsų įrenginyje mažus duomenų failus, kurie vadinami slapukais. Dauguma didelių svetainių tai taip pat atlieka. Trečiųjų šalių priemonėmis nustatomi analitiniai slapukai, kad būtų galima stebėti, ar gera buvo naudotojo patirtis jam lankantis UAB Darina svetainėje. UAB Darina jokiomis aplinkybėmis nenaudoja slapukų asmens duomenims rinkti, apdoroti, platinti ar registruoti.

Kas yra slapukai?
Slapukas yra mažas teksto failas, kurį svetainėje išsaugo jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai apsilankote svetainėje. Tai leidžia tinklalapyje per tam tikrą laikotarpį prisiminti savo veiksmus ir nuostatas (pvz., Prisijungimą, kalbą, šrifto dydį ir kitas parinktis), taigi jums nereikės jų vėl patekti, kai grįšite į svetainę arba naršyti iš vieno puslapio į kitą.

Analitiniai slapukai

  • _ga - naudojamas atskirti vartotojus;
  • _gid - taip pat naudojamas atskirti vartotojus trumpesniu periodu;
  • _gat - naudojamas pagreitinti užklausų greitį;
  • AMP_TOKEN - Turi raktinį žodį, kuriuo galima nuskaityti kliento ID iš AMP kliento ID;
  • _gac_property-id - jei susiejote "Google Analytics" ir "Google" skelbimų paskyras, "Google" skelbimų svetainės konversijų žymas perskaitys šį slapuką, nebent jūs atsisakysite.
  • _utma - šis slapukas naudojamas siekiant sužinoti, kiek kartų lankytojas lankėsi Darina interneto svetainėje;
  • _utmb - šis slapukas naudojamas siekiant sužinoti lankymosi interneto svetainėje trukmę;
  • _utmc - šis slapukas naudojamas siekiant sužinoti lankymosi interneto svetainėje trukmę ir nustoja veikti kiekvieno seanso pabaigoje;
  • _utmz - šis slapukas nustato, kaip vartotojas atsidūrė interneto svetainėje. Galima naudoti „Google Analytics“ atsisakymo plėtinį.


Trečiųjų šalių slapukai

Gali būti, jog svetainės „Facebook“, „Twitter“, „Youtube“, „Vimeo“, „Flickr“, „Storify“, "Google plus" ir kitos trečiųjų šalių priemonės nustato slapukus, kad būtų galima dalintis turiniu socialiniuose tinkluose arba rengti su prieiga susijusią statistiką. Slapukų buvimas, skaičius ir statusas gali priklausyti nuo to, kaip atitinkamomis platformomis naudojotės prieš apsilankydami UAB Darina interneto svetainėje arba joje lankydamiesi. Turėtumėte pasidomėti, kokios politikos socialinių tinklų slapukų klausimu laikosi atitinkamos interneto svetainės.