Naujienos

Patarimai Ekologiškai Namų Priežiūrai


1. Kaip pašalinti riebalų dėmes?

Norint iš drabužių pašalinti riebalus rekomenduojama dėmę prieš skalbiant įtrinti kreida ir skalbti įprastu režimu naudojant jautrius odai Surcare Sensitive skalbimo miltelius ar Mayeri Sensitive skalbimo priemones.

2. Kaip iš drabužių pašalinti kvapus?

Jei norite pašalinti nemalonius kvapus iš drabužių prieš skalbiant gerai išmirkykite juos maistinės kepimo sodos tirpale su vandeniu, išskalaukite ir skalbkite įprastu režimu. Norint pašalinti kvapus nuo kiliminės dangos ar minkštų baldų išberkite šiek tiek norimoje vietoje, leiskite 30min veikti ir išsiurbkite dulkių siurbliu.

3. Atsikratykite alergijos

Apsaugokite save ir savo šeimą nuo nuolatinio odos bei kvėpavimo takų dirginimo dėl cheminių medžiagų likusių drabužiuose prastai juos išskalavus. Rekomenduojame naudoti Surcare sensitive priemones pagamintas nenaudojant kvapų bei dažiklių.

4. Jei drabužiai tampa sunkiai lyginami...

...sudėkite juos atgal į džiovyklę kartu su drėgnu rankšluosčiu. Džiovinkite įprastu režimu 5-10min, tai suminkštins bei ištiesins audinius.

5. Kaip saugiai nuvalyti paviršius?

Visus paviršius rekomenduojama valyti natūraliu pagrindu pagamintomis ar ekologiškomis priemonėmis. Dauguma valiklių sudėtyje turi cheminių medžiagų, kurios gali būti kenksmingos, jei patenka ant maisto ar odos. Taip pat galite naudoti valgomojo acto tirpalą sumaišytą su arbatmedžio ar apelsinų aliejais.

6. Išvenkite varginančio indų šveitimo

Norint nuvalyti pridegusius maisto likučius nuo kepimo indų pusiau pripildykite juos vandeniu, įpilkite indų ploviklio ir šildykite iki virimo temperaturos. Indui atvėsus pridegęs maistas bus lengvai pašalinamas, gerai nuskalaukite indus šiltu vandeniu.

7. Apsaugokite gamtą...

Buityje stenkitės nenaudoti priemonių galinčių daryti neigiamą poveikį aplinkai. Ieskokite valymo priemonių, kurių sudėtyje nėra žalingų gamtai cheminių medžiagų, rinkitės produktus, kurių pakuotės gali būti perdirbamos.

8. Pasilinksminkite!

Namų priežiūra neturi būti nuobodus ir varginantis užsiėmimas. Garsiai klausykite muzikos, šokite, dainuokite! Kai namai tvarkingi, pasilepinkite puodeliu arbatos, skania vakariene ar pasivaikščiojimu parke.