Naujienos

Kodėl naujus drabužius svarbu išskalbti prieš dėvint?


Pirmas dalykas kurį tikriausiai dauguma mūsų daro po ilgos dienos drabužių parduotuvėje - pakabinti naujus pirkinius spintoje ar apsivilkti juo iš karto. Tačiau dažnai nesusimastome, kad net ir švariausiai atrodantys nauji audiniai ne visada yra švarūs. Kartais medžiagos esančios ant naujų drabužių gali būti netgi kenksmingos.

Ekspertai teigia, jog nauji audiniai gali būti padengti medžiagomis, kurios gali sukelti odos alergijas ar paraudimą. Drabužiai dažnai yra siūvami, pervežami ir parduodami įvairiose valstybėse, kuriose galioja skirtingi cheminių medžiagų naudojimo įstatymai. Taigi dažų tipai bei kitos audinio apdorojimo medžiagos ir jų kiekis likęs drabužiuose - nevienodas.

Neretai jau pasiūti drabužiai yra apipurškiami bespalvėmis dujomis apsaugančiomis audinį nuo raukšlių ir pelėsio. Šios cheminės medžiagos taip pat gali sukelti odos ar kvėpavimo takų jautrumą.

Skalbimui patariame naudoti Surcare skalbimo priemones tinkančias žmonėms turintiems jautrią odą. Surcare sudėtyje nėra dažiklių, kvapų bei enzimų - nieko kas galėtų pakenkti jums. Išskalbti drabužiai turės natūralų švaros kvapą ir bus nepriekaištingai švarūs.