Naujienos

Kaip išvalyti skalbimo mašiną?


Jei jūsų skalbimo mašina atrodo ir skalbia ne kaip, prikelkite ją naujam gyvenimui. Išnaikinkite mikrobus, blogus kvapus ir kalkes naudodami mūsų 5 patarimus greitai ir paprastai!

1. Išvalykite skalbimo priemonių stalčiuką Skalbimo priemonių stalčiukas - rojus mikrobams, priskretusiems nešvarumams ir pelėsiui. Jei įmanoma išimkite jį ir kruopščiai išvalykite šepetėliu, naudokite įprastas valymo priemones - šveitimo miltelius ar kremą.

2. Išvalykite skalbyklės filtrą Skalbimo mašinos filtras - dar viena vieta kur kaupiasi nešvarumai ir mikrobai. Jei įmanoma reguliariai išimkite filtrą ir išvalykite.

3. Skalbimo mašinos būgnas Net jei ir atrodo, jog skalbyklė viduje yra švari - greičiausiai taip nėra. Mašinos viduje gali būti įtrūkimų, tarpų, sujungimų. Kartą per du mėnėsius patariama įjungti skalbimo rėžimą aukštesne temperatūra ir leisti veikti tuščią.
Naudokite sodos kristalus ar profesionalų bei ekologišką skalbyklės valymui skirta Ecozone valiklį. Produktas padės pašalinti skalbimo priemonių sankaupas, kalkių nuosėdas bei mikrobus.

4. Apsaugokite skalbyklę nuo blogų kvapų Po skalbimo palikite mašinos duris šiek tiek atviras ir leiskite cirkuliuoti orui. Tai leis skalbyklei viduje greičiau išdžiūti ir užkirs kelia blogiems kvapams.

5. Naudokite tinkamas skalbimo priemones Tiek skalbimo milteliai tiek skystos skalbimo priemonės gali palikti nuosėdų skalbyklėje. Skalbimui naudokite aukštos kokybės Yplon, Surcare ar Mayeri produktus ir apsaugokite mašiną nuo blogų kvapų ir nešvarumų.